Adsense Onayladı Ama Napıcağımı Bilmiyorum ?

Başlatan htr368, 09 Ekm 2016, 12:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

O resimde yazılanlar okuyunca ne yapman gerektiğini gösteriyor zaten.

Artık bekliceksiniz google sitenizi inceleyip ikinci onaydan geçip geçmiyeceğini mail ve o panele giremediğinizde anlayacaksınız zaten.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

Adminim peki şimdi baştan alıyorum ilk :D

burdaki resimdeki kodu smf de nasıl yerleştiririm doğru düzgün yanlış eklediğimi söyleyenler varda ondan.

tarantula901

Kim diyor yanlış eklediğinizi Ben size başından beri ne dediysem onları yapın başka birşey yapmayın.

Bir siteye tek bir sayfada 3 tane görsel ekleyebilirsiniz. ister 728 90 ister 330 olandan vs yada en iyi siteniz mobil uyumluysa responsive reklam kodu ekleyebilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

Eklemelerini istedikleri kodu hatalı eklemişsiniz, sayfa düzeyi reklam kodu <head> </head> aralıklarına eklenmelidir. Onun dışında 728 x 90 reklam birimini de hatalı bir alana eklediğinizi görüyorum. Reklam birimi eklerken oluşturduğunuz reklam birimi boyutu ile reklamı eklediğiniz alanda ki boşluk birbiri ile uyumlu olmalı.

Başka bir yere konu açmıştım bunla ilgili ordan gelen bir mesaj tabi bunlar smf yi bilmiyorlar şuanda www.genelportal.com da iki tane deneme olarak sağda HTML kodu ekledim sağ block olarak + SMF nin modu olan reklam yöneticisindede ekledim bana gelen ilk hesap onayı almam için gönderilen koduda ekledim

tarantula901

Eklediğiniz kodu yanlış eklediniz o konuda katılıyorum mesela 728 90 reklamı 250 250 bır alana ekledınız onun yerıne sağ blokta değilde orta alanda bir reklam ekleyebilirsiniz.

Siz yatay reklamları dikey alana eklemeye çalıştınız yatay reklamları yatay bır alanda dıkey reklamları dıkey bır alanda eklemeniz gerekiyor bir sorun olmaz ancak reklamlar düzgün gözükmez.

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

ya bi onaylansında düzeltirim ben onu bu şekilde onaylanır mı peki , düzgün değil şuanda ama eğer onaylanmazsada bana bir eposta gelecek ama ne zaman gelecek çok merak ediyorum ?

Ve şuanda hangi reklam alanını düzeltmem gerek eğer onaylamayı engelleyen birşey varsa ? ( Deneme ve Deneme 2 deki reklam bloklarından kast ediyorum Reklam Yöneticisindeki ayarı konu , anasayfa,bloklar heryere işaretledim)

htr368

Bide he ozaman bir sorun yok diyorsunuz adsense hesabım şuanda onaylımı peki ? çünkü misal dediğim gibi wordpressteki adsense ekletisinde

bu yazıyor bu yazı acaba wordpresse eklediğimiz otomatik reklam alanı seçiyorya acaba sitenin içeriği yetmediği içinmi bunu söylüyor yoksa adsense hesabım onaylanmadığı içinmi ?

İşte bu kafamı karıştırıyor

tarantula901

Google ilk başlarda reklam eklemenizi ister ki sitenizdeki reklam alanları gormek ve site içeriğini görüp onaylar.

Şuanda google adsense hesabın onaylı değil onaylandığı zaman hem o kırmızı uyarılar olmayacak.

Bana göre adsense hesabın onaylanmayacak eğer illegal içerik kısımlara reklam koyarsan ve içeriğin çok az ise onaylamayacaktır.

Ücretli Smf Destek İçin

wtrk

Reklam kodlarını ekledikten sonra ordaki seçeneği aktif edip done yapmalısın..

yani : I have pasted yazan yerdeki tiki işaretle ve done de.

Sonrasında google incelemeye baslar.

DOne dedikten sonra tekrar done yazsını  gelmemesi gerekiyor.

Byvenoms

Arkadaşlar normalde direk reddedildi diye mail gelirdi. Bu sefer kod verdi. Onu ekledim. 728x90 reklam kodu da ekledim. Site tamamen ozgun ama içerik az sizce onaylanir mi? Www.Enesbey.com

tarantula901

Reklamları kurallara göre sitenize yerleştirin ve sitenize içerik girmeye çalışın organik olarak.

onaylanacağını düşünmüyorum artık onaylarsa şansınıza.

Ücretli Smf Destek İçin

Byvenoms

Admatic reklamlarını kaldirmali miyim?

tarantula901

Google adsense reklamları kurallarını okuyun bu arada popup reklamlara ızın verılmıyordu sanırım dıkkat edın onlara ılk basta kaldırın derım

Ücretli Smf Destek İçin