Smf Basitportal paket v2

Başlatan snrj, 12 Tem 2014, 19:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

snrj

basit portal serimize bir yenisini daha ekledik bu portalımızda admin panelede bir iki ufak ayar ekledik
demo

Sosyal Öğretmeni

Ya Allah deyip yükleyelim olur İnşallah........
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Çok teşekkür ederim snrj yine boş durmamışşın Klavyene sağlık
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

snrj

basit bir çalışma oldu farklı yapımlar arayanlar için bir seçenek olur inş
eyw ben tşk ederim

tarantula901

Site wordpress dönüştü aslında buna benzer bir tasarım istiyorum ancak tasarım olarak istediğim şey ortaya çıkmıyor ondan dolayı tam olarak karar veremiyorum.

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Hocam önizleme linki kırık bir demo adresi verirseniz kontrol etmek istiyorum...
Cahillik ne güzel birşey.! Herşeyi bildiğini zannediyorsun...

tarantula901

Alıntı yapılan: celalyagmur - 13 Şub 2020, 00:32Hocam önizleme linki kırık bir demo adresi verirseniz kontrol etmek istiyorum...

Bu arkadaş destek vermiyor önizlemede yok zip olarak eklenilen dosyayı kullanabilirsiniz size kalmış ancak bu konuda destek sağlayamam bilginiz olsun.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Peki hocam...Ben görünüş olarak daha sade ve şıksa kullanmak istemiştim,ama desteğiniz yoksa kullanamam...
Cahillik ne güzel birşey.! Herşeyi bildiğini zannediyorsun...